Uvodi se svakodnevna autobusna linija iz Hercegovine za Dalmaciju

Date:

Od 15. lipnja do 31. kolovoza, u sklopu ljetnog reda vožnje, bit će uvedena redovita linija iz Hercegovine za Split.

Na ovoj relaciji će svaki dan prometovati Autoherc, vozeći putnike iz svih gradova Hercegovine za Dalmaciju, javlja Čapljinski portal.

Raspored vožnji je sljedeći:

Polazak

  • Mostar (istok) – 9:00
  • Mostar (zapad) – 9:10
  • Čitluk – 9:30
  • Međugorje – 9:40
  • Čapljina – 10:10
  • Doljani – 10:20
  • Metković – 10:30
  • Makarska – 12:10
  • Omiš – 12:55
  • Split – 13:25

Povratak

  • Split – 17:00
  • Omiš – 17:30
  • Makarska – 18:20
  • Metković – 19:55
  • Doljani – 20:10
  • Čapljina – 20:25
  • Međugorje – 20:50
  • Čitluk – 21:00
  • Mostar – 21:20

Izvor:Čapljinski portal/Foto:Hecegovka.net

Hercegovka.net

Share post:

More like this
Related

Ovo je bijeli otrov kojeg svi jedemo, a 3 puta je gori od slatkiša

U današnje vrijeme, mnogi od nas nastoje birati zdraviju...

Nada Dalipagić: Nama Mostarcima su naše dvije ljepotice Neretva i Radobolja uvijek pri ruci

Mostar je pored svih svoji ljepota oduvijek bio poznat...

Iako je pelet sve jeftiniji, potražnja nikad nije bila lošija

Iako je cijena peleta znatno pala potražnja za ovim...

480 NATJECATELJA NA ČETVRTOM IZDANJU “POSKOK KUPA”

Četvrti „Poskok KUP“ u organizaciji TKD kluba „Poskok“ Posušje...