Nakon što smo na FB stranici podijelili neugodno i neprofesionalno iskustvo s liječničkog pregleda u Mostaru, dobili smo izuzetno veliku podrškui razumijevanje, ali i zahvalu što smo progovorili u njihovo ime. Bili smo glas onih koje nitko ne čuje. U brojnim porukama zamoljeni smo da istaknemo i onu drugu, ljepšu stranu našeg zdravstva – liječnike i zdravstvene djelatnike koji su sušta suprotnost neugodnim iskustvima. To su stručnjaci s kojima pacijenti imaju predivna iskustva i koji svojim radom, ljudskošću i pristupom doista čine razliku.
U nastavku donosimo popis onih kojima pacijenti i na ovaj način žele iskazati duboku zahvalnost. Na listi su se našli liječnici s različitih odjela, kao i kompletno osoblje Službe za medicinsko-biokemijsku laboratorijsku dijagnostiku Doma zdravlja Mostar.
Odabrali pacijenti iz Hercegovine:

-
dr. Goran Moro
-
dr. Josip Lesko
-
dr. Darija Pavlović-Rozić
-
dr. Zoran Trninić
-
dr. Mirsad Džajić
-
dr. Antonio Sesar
-
Služba za medicinsko-biokemijsku laboratorijsku dijagnostiku DZ Mostar(komplento osoblje na prijemu i vađenju krvi, naveli su pacijenti)
-
dr. Filip Gunarić
-
dr. Renato Pejić
-
dr. Stanija Tokmakčija
-
dr. Ivan Merdžo
Daniela Škegro/Hercegovka.net Foto:Ilustracija