Danas slavi rođendan gospođa Mira Pehar. Ova Mostarka je po mišljenju mnogih jedan od najvećih dama i najbolje odjevenih žena grada Mostara, koja ima natprosječno lijepe manire.
Gospođa Mira već niz godina uživa u mirovini, a svoj radni vijek provela je kao ravnateljica Gradske knjižnice Mostar.
Dugogodišnja je članica predsjedništva Matice hrvatske Mostar.
Svoje slobodno vrijeme najradije provodi u društvu svojih omiljenih unučića.
Rado prati najvažnije kulturne manifestacije u društvu svojih prijateljica Nade, Kate i Željane s kojima se i privatno druži uz opuštene nedjeljne kavice.
U dobrom raspoloženju je s njima danas i proslavila rođendan.


“Sretna sam žena jer sam uvijek okružena dragim prijateljicama.
U vremenu prepunom negativnosti i ružnih zbivanja, uvijek je dobro imati blizak krug iskrenih prijatelja s kojima se može proveseliti i ugodno družiti” -kazala je gospođa Mira Pehar.

Uredništvo portala Hercegovka net upućuje iskrene čestitke gospođi Pehar povodom njenog rođendana, uz želju da ih još mnogo provede u krugu svojih najmilijih.