Poštovani i dragi svi poznati širom svijeta!
Rado vam javljam, uz ovu moju najnoviju pjesmu na YouTube-u,
da se nakon više od pola stoljeća u tuđini, za stalno vraćam u
Domovinu: franjevački samostan u Mostaru i rodna mi Paoča. Ovim
vam također želim zahvaliti na pažnji i ljubavi kojima ste me kroz
desetljeća pratili, pozivali, slušali po crkvama, dvoranama, na
sveučilištima i obiteljima, od Novog Zelanda, Australije, Kanade
preko obje Amerike i Južne Afrike do Europe!

Za mene su to ostali nezaboravni susreti, pa nije čudo što stalno iz
njih sjećanja naviru i draga lica se bude. Nosim trajnu zadivljenost i
strahopoštovanje prema Božjoj Providnosti koja me kroz cijeli život
vodila i vodi! Veseleći se svakom susretu akobogda u Domovini bilo
s kime od vas, sve vas najsrdačnije pozdravljam. Vaš,
Fra Šimun Šito Ćorić
hercegovka.net