NIJE BUDALA, SVATKO ONAJ KOJI MISLI DRUGAČIJE
Tko se zadnjih par godina naziva “teoretičarem zavjere”?
To su uglavnom one osobe koje ukazuju na silne nelogičnosti, oni koji “otvaraju oči i uši”, oni koje se ne može manipulirati i oni koji na vrijeme uvide što se danas radi ljudima.
Te iste će se u startu ismijati, omalovažiti i naravno prozvati glupima.
Međutim, nakon izvjesnog vremena ljudi počinju uviđati kako su te osobe itekako bile u pravu i zapravo su blagovremeno upozoravali na sve što se događa oko nas.
Zadnjih dana čitam između ostalog da je i poznati meteorolog Zoran Vakula kazao da ove čudne vremenske promjene mogu biti posljedica HARP-a.
Već par godina “teoretičari zavjere” na to skreću pozornost, ali kao što kazah bivaju ismijani, omalovaženi…
To je tek jedan u moru primjera.
Silni avioni koji “zaprašuju ” i ostavljaju čudne tragove po nebu su često tema “teoretičara zavjere”.
Cjepivo zbog kojeg je ljudima bilo uskraćeno putovati, raditi, funkcionirati jer je prezentirano kao spas, da bi smo svjedočili nakon 3 godine izjavama onih koji su ga preporučavali, da ga sada javno prezentiraju kao promašaj.
Mi imamo svaki dan izvješća inpektorata o hrani koja je zagađena i nije za konzumaciju ili pak dužom konzumacijom izaziva oboljenja, ali ta ista hrana i dalje se posve uredno prodaje.
Očito da ljudi nisu svjesni svoje nesvjesti.
Ista je stvar i sa odjećom koja izaziva razna kožna oboljenja, ali se i dalje uredno prodaje.
Inspekcije redovno izvještavaju o masama proizvoda koje u sebi sadrže štetne stvari po ljudsko zdravlje.
Konkretno jutros čitam kako je inspekcija utvrdila da je čak 90% meda koji je kontroliran u RS neispravan.
Naravno sve su to uvozni proizvodi.
Na medu ću se zadržati jer se med u dosta slučajeva koristi kao lijek ili pomoć pri liječenju.
Znači, jedeš otrov i vjeruješ da će ti biti bolje!?
Prosto nemoguće!
Imamo također i ne mali broj domaćih proizvođača koji imaju odvojeno prouzvodnju za sebe tj.svoje ukućane, a drugi dio prodaju.
Što znači svjesno truju koristeći nedozvoljena sredstva za brži rast i zaštitu.
Sve to nam govori kako smo debelo zapeli u moru nelogičnosti, slijepi kroz zdravih očiju i gluhi kraj zdravih ušiju.
E, sad se vratimo na početak.
Tko su zapravo oni koje nazivaju “teoretičarima zavjere”?
️
To su oni koji vam žele dobro, ukazju da je “bolje spriječiti nego liječiti”,ma koliko god vama to bilo smiješno i glupo.
Od vaše bolesti teoretičari zavjere nemaju nikakvu korist, ali ima farmaceutska industrija.
NIJE BUDALA SVATKO ONAJ KOJI MISLE DRUGAČIJE, MOŽDA SAMO MISLE SVOJOM GLAVOM!
Hercegovka.net